Ślubne przygotowania. O czym pamiętać?

Ślubne przygotowania. O czym pamiętać?

Przygotowania do ślubu bywają stresujące. W końcu każdy chce, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem i obyło się od niekoniecznie pozytywnych niespodzianek. To właśnie dlatego dobrym pomysłem jest przygotowanie sobie specjalnej listy, na której określone zostaną zadania do wykonania. W pierwszej kolejności warto również zająć się zaproszeniami.

Oryginalne zaproszenia ślubne. Na jakie się zdecydować?

W tej chwili wybór zaproszeń ślubnych jest naprawdę ogromny. Dzięki temu każdy ma szansę znaleźć model i wzór, który na pewno przypadnie mu do gustu, a jeśli tak się nie stanie, samodzielnie go zaprojektować. Możliwości jest naprawdę wiele! Z całą pewnością ciekawym i przede wszystkim oryginalnym rozwiązaniem będą zaproszenia ślubne drewniane. Na pewno spodobają się one fanom wesel w stylu boho, a przy okazji będą piękną pamiątką również dla gości. Zaproszenia drewniane są ekologiczne i cudownie się prezentują! Dodatkowo ozdobić je można ciekawym motywem lub dodatkami.

Delikatne i subtelne zaproszenia weselne

Oczywiście nie każda młoda para zdecyduje się na tak oryginalne zaproszenia. Wiele z nich poszukuje czegoś delikatnego i subtelnego, a właśnie takie będą zaproszenia weselne. Oczywiście także w tym przypadku pozwolić można sobie na personalizację. Między innymi wybierać można pomiędzy poszczególnymi odcieniami różu. Do wyboru jest mocna, charakterystyczna fuksja, pastelowy róż, czy inne tonacje, które przypadną parze do gustu. Takie zaproszenia mogą mieć różną formę i kształt. W środku znaleźć może się autorski wierszyk lub jeden z proponowanych. Oprócz tego umieścić można także swoje zdjęcie lub coś, co od razu kojarzyć się będzie z konkretną parą.

Przygotowanie wesela - czego nie może zabraknąć?

Jak wiadomo, są takie kwestie, o których na pewno nie można zapomnieć, organizując wesele. Jedną z tych kwestii naturalnie jest wódka na wesele. Pojawia się ona na większości wesel i dlatego warto zadbać również o to, aby butelki były ciekawie spersonalizowane i kojarzone z tym szczególnym dniem. Wybierając więc wódkę na wesele, warto przy okazji zaprojektować etykietki. Z tym nie powinno być problemu, bo na taki zabieg decyduje się coraz więcej nowożeńców. Etykietki mogą obejmować zdjęcie młodej pary, krótki wierszyk, czy po prostu ich imiona, oraz datę ślubu i wesela. Coraz częściej butelki z alkoholem dodatkowo ozdabiane są kwiatkami, albo wstążkami. Przyznać trzeba, że dzięki temu stoły od razu wyglądają ciekawiej i pasują do ogólnej dekoracji.