Niezwykłe pomysły na ślub

Niezwykłe pomysły na ślub

Dla wielu osób to był, jest, bądź będzie najważniejszy dzień w całym dotychczasowym życiu. Połączenie się z partnerem swojego życia powinno odbyć się w specjalnych okolicznościach. Poniżej przedstawiamy Wam kilka rzeczy, o których należy pamiętać przed zabraniem się za organizację swojego wesela.

Serdecznie zapraszam Panią/Pana...

Pierwszym krokiem powinno być ustalenie dokładnej liczby gości. Następnie, powinny zostać rozesłane zaproszenia ślubne. Drewniane mogą stanowić niezwykle oryginalny dodatek, który niezwykle trudno spotkać. Oczywiście, same zaproszenia muszą być poprzedzone godzinnymi dyskusjami na wiele tematów. Poczynając od samej listy gości i wykreślania dalekich kuzynów, ciotek oraz zapomnianych kolegów z podstawówki, aż po odpowiedni kolor oraz czcionkę widniejącą na zaproszeniach, dokonywanie wyborów może być często uciążliwe.

Ślub w bajkowym stylu

Niektóre pary, poprzez usilne namowy ze strony piękniejszej połowy związku, decydują się na wesela w iście baśniowej aranżacji. Do tego niezbędne może okazać się kilka przedmiotów. Pierwszym z nich, jeszcze przed samą uroczystością, mogą być różowe zaproszenie ślubne. Idealnie wprowadzą gości w klimat. O ile sama uroczystość w Kościele, bądź w urzędzie powinna odbywać się w miarę tradycyjny sposób, o tyle samo wesele może być zorganizowane na mnóstwo różnych sposobów. Pastelowe aranżacje, dodatki w jednorożce bądź inne akcesoria - zależy to tylko od Was i Waszej wyobraźni.

Przezroczysty trunek

Pod kątem jedzenia i napojów mogą pojawić się różnice, jednak punktem wspólnym każdej imprezy jest wódka na wesele. W zależności od liczby osób zaproszonych możemy zarówno zaplanować liczbę butelek, ale przede wszystkim ich objętość. Z jednej strony, im większa butelka, tym wychodzimy na niej korzystnie cenowo. Jednakże należy pamiętać o tym, że w przepływie wrażeń oraz wypitego alkoholu, nalewanie kolejnych kieliszków może być znacząco utrudnione. Oczywiście warto wybrać odpowiednią wódkę po wcześniejszej degustacji, przeprowadzanej w gronie rodziny i świadków.