Jakie usługi możesz zaoferować w salonie kosmetycznym?

Jakie usługi możesz zaoferować w salonie kosmetycznym?

Wizyta w salonie kosmetycznym powinna kojarzyć się nam przede wszystkim z odprężeniem, kiedy to dbamy o swoje ciało i umysł. Otwierając salon powinniśmy zastanowić się nad tym, jaki pakiet usług chcemy oferować klientom. Nie musisz być oczywiście specjalistką we wszystkim, ale po jakimś czasie możesz zatrudniać zespół osób, które nadrobią swoją wiedzą i doświadczeniem, zapewniając najwyższą jakość.

Rzęsy zdobywają niemałą popularność

Aby zrobić cudowne rzęsy, najpierw należy postawić na szkolenia 2-5d, które pomogą Ci zdobyć nowe umiejętności i robić rzęsy, o których nawet Ci się nie śniło. Kobiety oczekują różnorodnych efektów - tych mniej lub bardziej naturalnych. Należy jednak znać umiar i znać potrzeby swojej klientki. Ewentualnie też doradzić bądź odradzić jakiś pomysł dla jej dobra. Pamiętaj też, aby miejsce pracy wyróżniała sterylność. Mamy do czynienia z oczami, które niezwykle łatwo jest zanieczyścić. Oczy są wrażliwe, więc nawet najmniejsze zanieczyszczenie może siać ogromne spustoszenie. Rzęsy, których używasz muszą być także bezbłędne. Kępki powinny być wykonane dokładnie, dlatego  zwróć uwagę na wygląd rzęs. Nie powinny odpadać ani przybierać wypłowiałego koloru. Liczy się wytrzymałość oraz świadomość klientki co do dbania o nie.

Zaopiekuj się włosami klientek

Chodzi nam przede wszystkim o strzyżenie, koloryzację oraz stylizację. Jednak podstawę stanowi strzyżenie, powinniśmy znać zasady dobrego cięcia, aby nie zawieść klientki i dopasować fryzurę do jej rysów twarzy. Czasami trzeba po prostu doradzić klientce, wpływając na jej wybór. To samo tyczy się koloryzacji. Nie każdy kolor pasuje każdej Pani. Warto więc mieć podstawową wiedzę na ten temat. No i oczywiście stylizacja, przydatny będzie krem do stylizacji włosów, który utrzyma je w ryzach. Włoski będą prezentować się pięknie - lśniące, cechujące się ogromną objętością. Tego właśnie oczekujemy, nie puszenia a idealnej objętości.

A może tak piękne paznokcie hybrydowe?

Nie mogliśmy też pominąć paznokci hybrydowych. Obecnie większość Pań udaje się na paznokcie, jest to bardzo popularna usługa, która czyni Twoje dłonie nietuzinkowymi. Odpowiedni kształt paznokcia, kolor, utrwalenie. Tu wszystko ma ogromne znaczenie. Paznokcie hybrydowe zdobywają serca klientek właśnie przez swoją trwałość. Paznokcie nie odpryskują się po kilku dniach, a wytrzymują nawet miesiąc lub dłużej. Tworzy się tylko i wyłącznie odrost, jeżeli oczywiście paznokcie są dobrze zrobione.

Dzięki danym usługom Twoja oferta będzie urozmaicona. Powodzenia!